Що дивимось: «Трамвай бажання», «Тиждень актуальної пєси»,«Сім»24 ноября 2014

 

25, 29 листопада

«Трамвай бажання». Theatre HD

Вже не молода, але та, хто ще не втратив привабливості та краси, Бланш ДюБуа приїздить до своєї вагітної сестри, яка живе з чоловіком в бідному районі Нового Орлеану. Бланш втратила все, їй нема є за що і нема є де жити. Стенлі Ковальскі, чоловік Стелли уособлює собою жорсткість та природність у найнеприємнішому значенні цього слова. Він ставиться зо Бланш з неприязню, й пізніше, дізнавшись про таємниці її минулого, стає головною причиною її нещасть.

Постановка театру «Янг Вік» за пєсою Теннесі Вільямса буде показана усього два рази: в кінотеатрах «Київ» та «Кронверк».

 

29 листопада, 12.00

Театр ім. Івана Франко (показ – допремєрний, у рамках фестивалю «Тиждень актуальної пєси»)

«Щоденники майдану»

Свідоцький проект фіксує події й рефлексії, пов’язані із подіями, відомими як Революція гідності, а також події, що відбуваються безпосередньо на головній площі столиці в період перших трьох місяців Євромайдану (тобто від 21 листопада до 22 лютого). Драматург – Наталія Ворожбит, режисер – Андрій Май. А матеріал для постановки було зібрано спільнотою «Нова українська драма».

 

28, 29 листопада, 17.00

Центр сучасного мистецтва «ДАХ»

вул. Велика Васильківська, 136

Програма «Наші з-за...» та Off-програма

В рамках фестивалю «Тиждень актуальної пєси» нам пропонується почути новий текст одного з кураторів фестивалю, Наталії Ворожбит – «Саша, вынеси мусор». Режисер читання – Тамара Трунова.

Відбудеться також кілька позаконкурских читань драматургів, які мають українське походження, але не проживають тут. Власне, назва програми, говорить сама за себе. Будуть прочитані дві пєси: «Травоядные» Максима Курочкіна (режисер Максим Курочкін) та «Черный Днепр» Наталії Антонової (режисер Олена Роман).

24, 25 листопада, 19.00

Центр Курбаса (вул. Володимирська, 23В)

«Сім»

Експериментальна вистава «СІМ» створена групою українських акторів Театральної лабораторії СТУДіЯ А.К.Т. Національного центру театрального мистецтва ім. Леся Курбаса, впродовж двотижневої української резиденції у Європейському осередку практик театральних Гарджєніце.

Серед основних персонажів імпровізації персонажі-дуали: Гординя, Смиренність, Лінь, Старанність, Хтивість, Доброчесність, Обжерство, Стриманість, Гнів, Лагідність, Жадібність, Щедрість, Заздрість, Доброзичливість.

Вистава є оригінальним театральним твором створеним за методом креативної структурованої імпровізації, розробленої керівником студії Олегом Драчем. Принципово – це робота тільки з темою, при цьому не використовуються готові драматургічні тексти. «Сім» – перш за все, спроба зрозуміти природу людини. Персонажі народжуються в процесі гри, а глядач (і, власне, актори), лише спостерігають за їхніми вадами й чеснотами. 


Другие статьи из этого раздела

Нафаня

Досье

Нафаня: киевский театральный медведь, талисман, живая игрушка
Родители: редакция Teatre
Бесценная мать и друг: Марыся Никитюк
Полный возраст: шесть лет
Хобби: плохой, безвкусный, пошлый театр (в основном – киевский)
Характер: Любвеобилен, простоват, радушен
Любит: Бориса Юхананова, обниматься с актерами, втыкать, хлопать в ладоши на самых неудачных постановках, фотографироваться, жрать шоколадные торты, дрыхнуть в карманах, ездить в маршрутках, маму
Не любит: когда его спрашивают, почему он без штанов, Мальвину, интеллектуалов, Медведева, Жолдака, когда его называют медвед

Пока еще

Не написал ни одного критического материала

Уже

Колесил по туманным и мокрым дорогам Шотландии в поисках города Энбе (не знал, что это Эдинбург)

Терялся в подземке Москвы

Танцевал в Лондоне с пьяными уличными музыкантами

Научился аплодировать стоя на своих бескаркасных плюшевых ногах

Завел мужскую дружбу с известным киевским литературным критиком Юрием Володарским (бесцеремонно хвастается своими связями перед Марысей)

Однажды

Сел в маршрутку №7 и поехал кататься по Киеву

В лесу разделся и утонул в ржавых листьях, воображая, что он герой кинофильма «Красота по-американски»

Стал киевским буддистом

Из одного редакционного диалога

Редактор (строго): чей этот паршивый материал?
Марыся (хитро кивая на Нафаню): его
Редактор Портала (подозрительно): а почему эта сволочь плюшевая опять без штанов?
Марыся (задумчиво): всегда готов к редакторской порке

W00t?